Karmy dla kotów – najaktualniejsze wzmianki

Karmy Brit – obrona przez żywienie
Firma Brit podaje karmy doskonałej jakości oraz w przystępnych cenach dla psów, kotów oraz gryzoni. Marka obecna jest widoczna w ponad pięćdziesięciu krajach świata i jest niezwykle uznawana przez posiadaczy zwierząt.
Racjonalne odżywianie kotów
Niewątpliwie, że zła dieta wiedzie do kłopotów ze zdrowiem, oraz chociażby do zaistnienia uciążliwych chorób. Karmy Brit są przyrządzone wedle niepowtarzalnej receptury. Posiadają tylko najdoskonalszej jakości, naturalne, dokładnie wyselekcjonowane mikroskładniki: mięsko oraz ryby, owoce, warzywa, oraz także składniki funkcjonalne, wywierające dobry wpływ na organizmy stworzeń. W składzie karmy Brit nadzwyczaj często znajdziemy łososia, jaki korzystnie wpływa na skórę i sierść także zapobiega chorobom układu krążenia. W kierunku odpowiedniego odżywienia mięśni a zachowania świetnej formy karmy Brit posiadają dobre mięsko, ogromnie często jagnięcinę. Gwoli przeciwdziałania stanom zapalnym, zmodernizowania przemiany materii oraz regeneracji wątroby formuła karm Brit posiada ostropest plamisty. By wzmocnić wytrzymałość organizmu w karmach owych stosuje się witaminę C, probiotyki plus inulinę. Nie dodaje się do karmy żadnych składników niebezpiecznych dla zwierząt, zmienianych genetycznie. Nie daje się także soi.
Inne potrzeby ma niewielki kotek, własne dorosły, mikroskładniki pożądane w żywieniu szczeniąt nie sprawdzą się u dojrzałych czworonogów. Karma Brit jest przystosowana do wieku i dodatkowo wielkości psiska.
mokre karmy dla kotów zobacz tu
Bardzo ważny jest także wybór odmiany żywności, żeby pasowała specyficznym potrzebom własnego psa. Karma mokra ma silny aromat i smak, zawiera więcej wody. Jest rekomendowana dla psów z nadwagą, bowiem jest mniej kaloryczna niż sucha karma. Sucha karma Brit jest bardziej wydajna. Jest twarda, co ułatwia pieskowi myć zęby oraz usuwać kamień nazębny. Można stosować oba warianty żywności, na przemian.
Karma Brit uśmierza nietypowe potrzeby psiaków
Partia Brit Care to karmy hipoalergiczne, wykluczające nietolerancję pokarmową i także alergię. Są to wówczas karmy lekkostrawne, trafnie zbilansowane, podwyższają sprawność i dodatkowo odporność psów.
W formie karm Brit Care wyszukamy produkty dla szczeniąt, czworonogów dojrzałych i starszych, z alergią, nadwagą, po zabiegu sterylizacji bądź kastracji, ras dużych, średnich i także małych, dla piesków nader aktywnych fizycznie, sucha oraz mokra.
Linia Brit Premium to wówczas karmy niskokaloryczne, zawierające w składzie 45% mięska, w wersji dla szczeniąt, psiaków dojrzałych i dodatkowo starszych.
Karmy Brit z serii Carnilove to pokarm suchy, obejmujący aż 70% mięsa prawdziwego pochodzenia. Jest dostępna w odsłonie dla piesków dużych i szczeniąt.
Karma Brit to posiłek wysokiej klasy, wyprodukowany po to, żeby jak doskonalej troszczyć się o zdrowie stworzeń, zapobiegać wystąpieniu chorób. Należy wyłącznie dopasować karmę odpowiednio do wieku ulubieńca, poziomu aktywności oraz stanu fizycznego. Zrozumiałe i także wyraźne wiadomości podane na pudełkach ułatwiają wybór. Karma Brit toż atrakcyjne wyjście dla opiekunów kotów troszczących się o ich kondycję plus zdrowie.