Karmy dla psów i kotów – oferta firmy Royal Canin

Firma Royal Canin od ponad 50 lat zajmuje się produkcją karm dla psów i kotów. Opierając się na długoletnim doświadczeniu i ciągłym poszerzaniu swojej wiedzy stworzyła bogate linie produktów, które obejmują aż 230 różnych rodzajów karm dla zwierząt towarzyszących. W tym artykule przedstawimy pokrótce jakie zalety ma karma Royal Canin i jakie są jej główne rodzaje.

Każda karma Royal Canin jest tworzona z pasją i zaangażowaniem zgodnie z misją firmy, które polega na tworzeniu produktów dostosowanych do potrzeb konkretnych zwierząt. Skład produktu opracowywany jest na podstawie wieloletnich badań  przeprowadzanych w specjalnych hodowlach oraz we współpracy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie żywienia zwierząt (m.in. lekarzami weterynarii, hodowcami). Co warte zaznaczenia karma Royal Canin powstaje w sposób całkowicie bezpieczny dla zwierząt co oznacza, że przy jej produkcji nigdy nie ucierpiał żaden kot czy pies.karma dla psa royal canin

Firma Royal Canin, jak wspomniano już wyżej, w swojej ofercie posiada 230 różnych rodzajów karm z czego aż 148 to karmy dla psów. Przeglądając asortyment firmy możemy natrafić na karmy dla psów dorosłych, szczeniąt oraz psów o specjalnych potrzebach (np. dla psów wysterylizowanych, borykających się z nadwagą itp.). Ponadto karmy podzielone są również według wagi jaką mają psy (np. małe psy do 10 kg, średnie 11-25 kg itd.) oraz według rasy jaką reprezentują (np. buldog francuski czy maltańczyk). Dzięki takiemu podziałowi w łatwy i szybki sposób każdy właściciel może wybrać karmę dostosowaną do potrzeb żywieniowych swojego pupila.

Jeśli chodzi o karmy dla kotów wybór jest odrobinę mniejszy (82 rodzaje), ale równie zróżnicowany. W ofercie znajdziemy karmy dla kotów dorosłych i kociąt, dla kotów o specjalnych potrzebach (np. karma Royal Canin dla kotów wychodzących i przebywających w domu, po zabiegu sterylizacji czy z nadwagą), nawet specyficzny rodzaj pokarmu przeznaczony dla kotów wybrednych. Dodatkowo, tak jak w przypadku karm dla psów, asortyment firmy wzbogacony jest o pokarmy przeznaczone dla konkretnych ras kotów (m.in. karma Royal Canin dla kota bengalskiego czy brytyjskiego krótkowłosego).

Osobną kategorie stanowią specjalistyczne karmy weterynaryjne przeznaczone do wspomagania zdrowia kotów i psów w specyficznych sytuacjach życiowych. Tutaj również produkty podzielone są osobno na karmy dla psów i kotów. Oferta dla psów obejmuje karmy pediatryczne, przeznaczone dla psów dorosłych, dla psów starszych oraz kastrowanych. W przypadku kotów są to karmy dla kotów kastrowanych, dla kotów starszych, w ciąży i okresie wzrostu oraz seria pokarmów mających działanie profilaktycznie dla kotów z wrażliwą skórą.

Podsumowując karmy Royal Canin są tak różnorodne jak psy i koty, które mają je spożywać. Każdy właściciel czworonożnego przyjaciela znajdzie tu karmę, która spełni jego wymagania i będzie dopasowana do specyficznych potrzeb jego podopiecznego. Karmy Royal Canin bowiem to nie tylko bogactwo wyboru ale również pewność, że podajesz swojemu pupilowi produkt stworzony z pasjii i miłości do zwierząt. Szukając zatem karmy dla swojego psa lub kota warto zastanowić się nad wyborem karmy Royal Canin. Polecamy także karmy marki Opti Blue