Najwspanialsze karmy dla piesków. Gdzie je można kupować?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla czworonogów. Razem z żądaniami klientów w ich ofercie można odnaleźć karmy dla dorosłych psów, a dodatkowo i takie dostosowane dla szczeniąt. Jest to wyjątkowo istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt i piesków dużych wyraźnie się różnorodni. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Które elementy odżywcze uzupełnia? W tymże materiale postaramy się odpowiedzieć na te pytania i dodatkowo pokazać ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zbudowała dwa typy żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe podstawowe w ofercie marki odnajdziemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian piesków oraz 3 warianty karm dane dla czworonogów ras miniaturowych wielkich i średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została wymyślona poprzez zbiór doświadczonych ekspertów z myślą o tym, aby dać szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka i także ryż, które są znakomite dla delikatnych żołądków młodych piesków. Dodatkowo karmy Pedigree junior uzupełniona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości która jest przydatna szczeniętom w okresie obfitego wzrostu. Oprócz atutów odżywczych warto dodatkowo wspomnieć o atutach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Zawiera zboża, niesamowitą porcję mięsiwa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
sucha karma dla psa sprawdź
Obok karmy suchej firma świadczy także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce bądź w torebce) posiada świeże mięsne smakołyki utopione w galaretce, która umożliwia przyjmowanie składników odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temu karma jest nie jeno smaczna, ale dodatkowo zdrowa i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze winne za solidne i zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), podnoszące odporność (witamina E i minerały) tudzież wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki zastosowaniu lekkich mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Kończąc oferta firmy Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest względnie obszerna, możemy w niej wyszukać również karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Także są to karmy przygotowane przez markę, która jest na rynku od wielu lat i wciąż optymalizuje swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu swoim i specjalistów z jakimi kooperuje. Dzięki temu są to karmy bezbłędnie wpasowane do potrzeb prężnie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.